ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах спеціальної та інклюзивної освіти»

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти факультету спеціальної освіти, психології та соціальної роботи запрошує до участі в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах спеціальної та інклюзивної освіти», яка відбудеться 9 листопада 2023 року.

Напрями роботи конференції:

1. Особливості навчання дітей з інтелектуальними та складними порушеннями розвитку в закладах спеціальної та інклюзивної освіти в умовах воєнного стану.
  2. Технології корекційно-розвиткової роботи з дітьми з інтелектуальними порушеннями раннього та дошкільного віку.
  3. Партнерська взаємодія з батьками дітей з ООП в закладах спеціальної та інклюзивної освіти.
  4. Психологічна та соціальна допомога дітям з ООП та їхнім родинам в умовах воєнного стану.
  5. Формування професійної компетентності фахівців з освіти дітей з ООП в умовах сучасного ЗВО.

Форми участі у конференції: очна, дистанційна (виступ, участь в онлайн трансляції), заочна (публікація матеріалів).

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти