Монетизація стандарнтизації і сертифікації: погляд власника консалтингового бізнесу

05 жовтня науково-педагогічні працівники та здобувачі природничо-економічного факультету взяли участь у спільному заході  Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, Запорізького національного університету та Хмельницького університету управління та права ім. Леоніда Юзькова за участю директора консалтингової компанії «Сертифікант» Віталія Білоусова.

Як і чому я пройшов шлях від абітурієнта до підприємця?  Що стандартизуємо? Що сертифікуємо? Що та як монетизується?  На ці та інші актуальні питання відповів експерт із впровадження і сертифікації систем ISO . Також Віталій Білоусов виокремив 7 стандартів, які потрібно знати, та висловив поради здобувачам вищої освіти.

Людмила Матвейчук,
професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,
член НСЖУ