Чергове засідання ректорату К-ПНУ: організаційно-методичне забезпечення практичної підготовки здобувачів, організація вивчення освітнього компонента «Іноземна мова», стан готовності університету до опалювального сезону, стан ліквідації академічної заборгованості

12 жовтня відбулося чергове засідання ректорату К-ПНУ.

Зустріч розпочав в.о. ректора університету  Володимир Дубінський, який вручив науково-педагогічним працівникам К-ПНУ: Подяку Хмельницької обласної військової адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітянської галузі та з нагоди Дня працівників освіти доценту кафедри української мови, заступнику директора навчально-наукового інституту української філології та журналістики з наукової роботи та міжнародних зв’язків Анжеліці Попович; Подяку Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди відзначення Дня працівників освіти старшому викладачу кафедри математики, заступнику декана фізико-математичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків Катерині Геселевій.

Володимир Анатолійович поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Про організаційно-методичне забезпечення практичної підготовки здобувачів вищої освіти освітніх програм другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 101 Екологія, 014 Середня освіта (Фізика та астрономія), 122 Комп’ютерні науки, 052 Політологія розповіла завідувач практики університету Людмила Римар.

Важливим та актуальним питанням було обговоренння організації вивчення освітнього компонента «Іноземна мова» здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у 2023-2024 навчальному році в контексті реалізації Концепції навчання іноземних мов здобувачів вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка до 2030 року (доповідала завідувач кафедри іноземних мов, голова робочої групи Анастасія Трофименко).

Проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази) Олег Смолінський ознайомив членів ректорату зі станом готовності університету до опалювального сезону.

Про стан ліквідації академічної заборгованості здобувачами вищої освіти університету повідомив перший проректор Володимир Дубінський.

За результатами засідання ректорату ухвалено відповідні рішення.