Зустрічі зі старшокласниками ліцеїв міста та палеотур для випускників Дунаєвецького ліцею

Вибір професії - запорука успішного майбутнього!

10-12 жовтня науково-педагогічні працівники університету провели низку зустрічей із випускниками Кам’янець-Подільських ліцеїв № 8 та № 9.  Про історію  університету та діяльність факультетів/інституту й спеціальності, переваги навчання в К-ПНУ та перспективи подальшого працевлаштування майбутнім абітурієнтам розповіли: доцент кафедри комп’ютерних наук, кандидат педагогічних наук Ростислав Моцик; кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської мови Оксана Литвинюк; магістр журналістики, асистент кафедри журналістики, завідувач навчальної лабораторії мультимедійних засобів та медіадизайну, член Національної спілки журналістів України Ольга Голуб; кандидат історичних наук, старший викладач заступник декана історичного факультету з виховної та профорієнтаційної роботи Олександр Юга; кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови Ірина Свідер; кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри історії української літератури і компаративістики, завідувач навчально-наукової лабораторії етнології Валерій Щегельський.

Також 12 жовтня завідувач кафедри географії та методики її викладання, кандидат географічних наук, доцент Ігор Касіяник провів палеотур «Історія Кам’янецьких скель» для учнів 11-А класу Дунаєвецького ліцею Новодунаєвецької селищної ради.

Школярі ознайомилися з історією та будовою Кам’янецьких скель; під керівництвом Ігоря Петровича та його асистента змогли відчути себе справжніми дослідниками, здійснивши пошук скам’янілостей у різних гірських породах. Учні знайшли залишки ортоцератидів (кракенів, брохіпод) та дослідили силурійський риф. Пізніше одинадцятикласники змогли відшукати фрагменти ракоскорпіонів – одних із найперших тварин, які пристосувалися до нетривалого перебування на суходолі, та подивилися як виглядають їх скам’янілості.

Знайдені скам’янілості, а також гіпсовий зліпок трилобіта школярі змогли взяти із собою на згадку.

Сподіваємось на плідні результати зустрічей!

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки
та сприяння працевлаштуванню випускників університету