У К-ПНУ відбулася Всеукраїнська наукова онлайнова конференція «Регіональні медіа в контексті цивілізаційних трансформацій і викликів сучасності»

26 жовтня в К-ПНУ відбулася Всеукраїнська наукова онлайнова конференція, присвячена регіональній журналістиці в контексті цивілізаційних трансформацій та викликів сучасності, ініційована й ораганізована кафедрою журналістики.

Під час конференції обговорювали важливі проблеми й тенденції розвитку регіональної журналістики в умовах війни. Зокрема мова йшла про недофінансування, свободу слова (дискусії виникли навколо конструктивної критики окремих дій влади – «на часі чи не на часі»), жанрові модифікації й трансформації медіа під впливом цифрових технологій.

Учасники заходу розглянули особливості функціювання, новації та перспективи сучасних регіональних медіа як в Україні, так і за її межами.

Розширення горизонтів та обмін досвідом на таких конференціях є важливим етапом у розвитку медіа і налагодженні співпраці між ЗВО та медійниками, що на сьогодні є невід’ємним складником якісної підготовки майбутніх журналістів.

Кафедра журналістики