День: 23.11.2023

Поговоримо про Еразмус?

Упродовж першого семестру 2023-2024 н.р. троє студенток Університету Огієнка навчаються в Гданському університеті в межах Програми ЄС Еразмус+ КА171: міжнародна кредитна мобільність.

Запрошуємо студентів усіх факультетів на щотижневі онлайнові зустрічі з учасницями міжнародної академічної мобільності. Ви зможете дізнатися більше про Програму ЄС Еразмус+, а також отримати відповіді на свої запитання.

Хто? Вікторія Боднарук, студентка педагогічного факультету, спеціальність 013 Початкова освіта, учасниця Еразмус+.

Де? Платформа Google Meet за посиланням: meet.google.com/yud-shqx-qpu

Коли? 28 листопада 2023, 11:30.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!

Круглий стіл у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

28 листопада 2023 р. у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в залі засідань К-ПНУ (208 авд навчального корпусу № 1) відбудеться круглий стіл.

Програма заходу:

• Основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству (координатор – доцент кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін Володимир Адамовський);
  • Відмежування домашнього насильства від суміжних адміністративних правопорушень (координатор – старший викладач кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін Анна Прибатень-Семенюк).

Початок о 14:00.

У боях за Україну загинув випускник К-ПНУ Андрій Білань

На російсько-українській війні загинув випускник фізико-математичного факультету К-ПНУ 2011 року Андрій Білань. На фронті служив молодшим сержантом, командиром 3-го стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти військової частини.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким.

Вічна й світла пам’ять та шана мужньому Захиснику України!