Науково-педагогічні працівники К-ПНУ пройшли навчання за програмою «Подолання травми. Техніки зцілення»

У нелегкі для України часи багато людей відчувають на собі вплив воєнних подій: переживання втрати близьких людей, власної домівки, важке переселення, тривогу.

Особливо травматично ці події впливають на психіку людей літнього віку.

У межах проєкту «SOS-Турбота 60+», який реалізується Благодійним Фондом «СОС Штаб громадянської оборони» за підтримки міжнародної організації «HelpAge International», представники кафедри соціальної роботи – Жанна Мельник, Тетяна Харькова та Олена Данилюк пройшли навчання за програмою «Подолання травми. Техніки зцілення» для вікової категорії 60+.Тривалість навчання у режимі офлайн передбачала:

17-19 листопада 2023 р. – практичний семінар методики «Подолання травми. Техніки зцілення»;

01-02 грудня 2023 р. – тренінг «Особливості спілкування з літніми людьми. Індивідуальне консультування».

Навчання проводили фахівці (психотерапевти, тренери), що мають 10-річний досвід роботи з психологічною травмою на сході України та інших регіонах:

Ірина Сухова, практичний психолог, психотерапевт в напрямах травмотерапії, EMDR, фільмотерапії, тренер та викладач, керівник міжнародного проєкту в Благодійному фонді «Надія по всьому світові»;

Світлана Фесик, практичний психолог, фільмотерапевт, ведуча груп для людей літнього віку, волонтер БФ «Надія по всьому світові», волонтер ГО «Вік щастя».

За результатами навчання за програмою «Подолання травми. Техніки зцілення» для вікової категорії 60+ учасники:

• навчилися основам роботи з психологічною травмою, завданою війною;
  • визначили основні принципи методики «Подолання травми. Техніки зцілення»  для вікової категорії 60+;
  • отримали конкретні інструкції по створенню та проведенню психологічних тренінгових груп для людей літнього віку;
  • оволоділи дієвими інструментами для роботи з людьми будь-якого віку, що пережили травматичну подію або втрату.

Кафедра соціальної роботи