«Я – майбутній підприємець»: тренінг для студентів Кам’янець-Подільського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну

Викладачі кафедри економіки підприємства, професор Ірина Ящишина, доценти Тетяна Боднарчук та Вероніка Буторіна, провели тренінг «Я – майбутній підприємець» для студентів Кам’янець-Подільського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

Здобувачі передвищої освіти активно працювали в командах та виконували креативні завдання з розвитку підприємництва.

Студенти коледжу зацікавились економічним напрямом вищої освіти, висловили бажання поглибити знання, вміння і компетентності з підприємництва.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Кафедра економіки підприємства