Кафедра історії української літератури та компаративістики запрошує до участі в колективному науково-популярному електронному виданні «Світочі нації: Борис Грінченко»

Започаткована кафедрою історії української літератури та компаративістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка серія науково-популярних електронних видань «Світочі нації», що презентуватиме постаті українських митців слова у різновекторних виявах їх творчого буття, зорієнтована на науковців, учителів, здобувачів вищої і загальної середньої освіти та широке коло поціновувачів українського культурного простору

Перше видання запланованого колективного науково-популярного проєкту «Світочі нації» приурочене 160-річчю з дня народин українського письменника, перекладача, літературознавця, мовознавця, лексиколога, фольклориста, етнографа, педагога, історика, публіциста, видавця, бібліографа, громадсько-культурного діяча Бориса Грінченка.

Пропонуємо до висвітлення такі тематичні напрями:

• Борис Грінченко як особистість у родинному і товариському оточенні.
  • Борис Грінченко – політичний і громадсько-культурний діяч.
  • Педагогічні погляди та діяльність Бориса Грінченка.
  • Борис Грінченко як літературознавець і критик.
  • Літературна творчість Бориса Грінченка.
  • Майстерність Бориса Грінченка-перекладача.
  • Мова і стиль творчої спадщини Бориса Грінченка.
  • Мовознавчі студії та лексикологічний доробок Бориса Грінченка.
  • Етнографічні та фольклористичні праці Бориса Грінченка.
  • Публіцистика та епістолярна спадщина Бориса Грінченка.
  • Редакторська та видавнича діяльність Бориса Грінченка.

Для участі у колективному науково-популярному електронному виданні «Світочі нації: Борис Грінченко» просимо до 29 грудня 2023 р. надіслати заявку (зразок додається) на електронну адресу: pochynok@kpnu.edu.ua

Контактний телефон: +38 097 119 25 07 (Починок Людмила Іванівна).

Із детальною інформацією та вимогами до написання статті й оформлення заявки на участь можете ознайомитися в інормаційному листі.

Кафедра історії української літератури та компаративістики