Вагомі здобутки студентки К-ПНУ, майстра спорту України міжнародного класу Людмили Бичок на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу

03-09 грудня 2023 року в м. Тарту (Естонія) відбувся чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.

До складу збірної команди України увійшла представниця Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, студентка факультету фізичної культури спеціальності 017 Фізична культура і спорт (група FKS1-M22), майстер спорту України міжнародного класу Людмила Бичок.У надзвичайно запеклій боротьбі з представницею збірної Німеччини наша спортсменка виборола золоту медаль у присіданнях, подолавши 202,5 кг!

У жимі Людмила підкорила 120 кг і завоювала бронзову медаль, поступившись лише 2,5 кг і  5 кг спортсменкам з Великобританії та Фінляндії.

У тязі  додала 205 кг до суми, яка склала 527,5 кг,  посівши 4 місце в загальному заліку.

Підготувала спортсменку викладач кафедри спорту і спортивних ігор Тетяна Мельник.

Щирі вітання Людмилі та її тернеру! Бажаємо подальших спортивних досягнень і перемог!

Кафедра спорту і спортивних ігор