Студент К-ПНУ Віктор Лісовий взяв участь у навчально-тренувальних зборах у Таїланді

28 листопада – 8 грудня 2023 року студент факультету фізичної культури К-ПНУ Віктор Лісовий (група FKS1-B23), який входить до складу збірної України з тайського боксу, долучився до навчально-тренувальних зборів у м. Бангкок (Королівство Таїланд), які відбулися в одному з найвідоміших залів країни «MUAY THAI ACADEMY».

Спортсмени мали змогу потренуватися із найвидатнішими зірками таїландського боксу: Buakaw Banchamek, Superlek та Natthapoom Back; чемпіонами різних знаменитих стадіонів, таких як Rajadamnern, Lumpinni, K-1  World Max, Max MUAY THAI та ONE Championship.

Бажаємо Віктору успіхів у подальшому розвитку спортивної кар’єри!

Кафедра теорії і методики
фізичного виховання