Робоча зустріч із питань презентації дослідницьких пропозицій аспірантів 4 курсу

18 грудня відбулася зустріч проректора з наукової роботи Світлани Миронової, завідувача аспірантури й докторантури Любові Дмитрецької, координатора спеціалізованих вчених рад Іванни Пукас з гарантами освітньо-наукових програм університету і здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти 4 курсу.

Під час зустрічі обговорили представлення результатів дисертаційних досліджень аспірантів на засіданнях кафедр, окреслили нові аспекти захисту дисертацій відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2023 року №502.

Із гарантами ОНП розглянули питання оновлення освітньо-наукових програм третього (освітньо-наукового) рівня підготовки з огляду на прийняття низки Стандартів вищої освіти.

Відділ наукової роботи