Розширюємо освітній простір разом!

Коли є мета і підтримка, тоді реалізувати задумане та досягнути результату набагато легше! Ми мріємо, плануємо і рухаємося лише вперед! Інтернаціоналізація Університету Огієнка – це рух у напрямі до нового партнерства із європейськими освітніми закладами, це досвід викладання і співпраці студентства, прагнення перемоги та усвідомлення значущості науки, поєднання її з практикою. Усе разом – запорука успішного майбутнього та розвитку!

Результат злагодженої роботи кафедри німецької мови, факультету іноземної філології, відділу міжнародних зв’язків, керівництва університету у 2023 році це: підписання угоди про співпрацю з Гіссенським університетом імені Юстуса Лібіха (Німеччина), Університетом імені Фрідріха Шиллера (Німеччина) (у складі ще 18 університетів-партнерів Гете Інституту), 17 міжнародних академічних мобільностей здобувачів вищої освіти у межах проєкту «Ukraine digital», розробка 3 навчальних курсів та досвід co-teaching (співвикладання) Ганни Братиці, Тетяни Калинюк та Ольги Добринчук разом із професорами німецького університету (Jana Gamper, Mathilde Hennig, Kirsten Prinz, Janika Frei, Lena Bien-Miller, Katrin Lehnen), новий проєкт «Brückenprogramm Hessen-Ukraine: Digitales Lehrangebot für Studierende der K-PNU» («Програма цифрового викладання для здобувачів вищої освіти К-ПНУ»).

Попереду багато роботи, нові виклики та новий досвід!

Кафедра німецької мови