«Як стати успішним проєктним менеджером та творити історію міста?»: тренінг для здобувачів вищої освіти К-ПНУ

16-17 грудня 2023 року студенти першого та другого курсу спеціальності 073  Менеджмент взяли участь у дводенному тренінгу «Як стати успішним проєктним менеджером та творити історію міста?», де дізналися про:

• успішні кейси реалізованих проєктів;
  • основи управління проєктами;
  • практичний тренінг з лідерства та командоутворення;
  • практичні паради з презентації ідеї проєкту;
  • відбірковий конкурс на безкоштовне навчання в «Школі проєктних менеджерів» з поглибленим вивченням бізнес англійської і практичною участю в реальних проєктах.

Захід організовано в межах проєкту «Сприяння економічному зростанню в Кам’янець-Подільській громаді», що фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в межах програми «Мери за економічне зростання» та реалізовано Центром «ЕЙДОС» у співпраці з Кам’янець-Подільською міською радою.

Кафедра менеджменту