«Aktuelle Tendenzen in der Kinder- und Jugendliteratur»: заключні семінари

18 грудня 2023 року відбувся останній семінар «Aktuelle Tendenzen in der Kinder- und Jugendliteratur» у межах проєкту «Ukraine digital».

Упродовж трьох місяців здобувачі освіти ознайомлювалися із сучасними німецькомовними творами дитячої та підліткової літератури, готували доповіді та презентації.На думку всіх учасників, було надзвичайно цікаво працювати з іноземними студентами, набиратися нових умінь та ділитися досвідом. Кожен почерпнув цінні знання, які будуть корисними у професійній діяльності.

Особливо приємно чути слова подяки, які висловлені в адресу авторів курсу – професору Яні Гампер та кандидату філологічних наук Ганні Братиці. Зроблено багато, а результат – перевершив очікування!

Завершальним кроком участі у семінарі стали буктрейлери, які студенти підготували на обраний ними художній твір. До завдання підійшли креативно!

Буктрейлери можна переглянути тут.

Також співпраця доцентів Кірстен Прінц та Ольги Добринчук була плідною і цікавою. Сподіваємося на подальшу кооперацію!

Кафедра німецької мови