Христина Мельник посіла 1 місце у Міжнародному двотуровому фаховому конкурсі талантів «Paris: Talents d’Europe» (Париж-Київ)

Відбувся V Міжнародний двотуровий фаховий конкурс талантів з очним туром і освітніми інноваційними програмами «Paris: Talents d’Europe» (Париж-Київ).

Аспірантка 1 курсу кафедри педагогіки та менеджменту освіти К-ПНУ Христина Мельник посіла 1 місце, набравши 98 балів з 100 можливих за творчу роботу «Може добре я зробила, може й ні».

Також була створена персональна сторінка, яка представлена серед кращих робіт на Алеї Талантів творчої платформи та розміщена в каталозі «Алея зірок України».

Вітаємо Христину та бажаємо подальших творчих досягнень!

Кафедра педагогіки та менеджменту освіти