Завідувачу кафедри історії України професору Олександру Завальнюку вручили відзнаку: «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського»!

21 грудня міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко вручив відзнаку «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» ректору Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (2002-2012 рр.), заслуженому працівнику освіти України, академіку НАНВО України, доктору історичних наук, професору, завідувачу кафедри історії України Олександру Завальнюку.

Професор є почесним краєзнавцем України, дійсним членом Національної Академії наук вищої освіти України, Міжнародної кадрової академії та Академії педагогічних та соціальних наук; лауреатом всеукраїнських премій імені Дмитра Яворницького, Івана Огієнка і Героя України Михайла Сікорського, обласних премій Юхима Сіцінського, Пилипа Клименка, Гона Винокура та Миколи Дарманського. Нагороджений багатьма державними, рейтинговими та заохочувальними нагородами, зокрема орденом «За заслуги III ступеня», Почесною грамотою Верховної Ради України, Грамотою Верховної Ради України», орденами св. Володимира III і IV ступенів.

Вітаємо із заслуженою нагородою!

Нових звершень!

Кафедра історії України