Співпраця художників-реставраторів К-ПНУ з музеєм-заповідником триває

28 грудня в картинній галереї відбувся відкритий захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ.

Уже більше десяти років Університет Огієнка активно співпрацює з Кам’янець-Подільським державним історичним музеєм-заповідником у напрямі реставрації творів мистецтва.  Цьогоріч до фондів музею передали відреставровані полотна студентами-реставраторами.

Під час захисту магістерських робіт до екзаменаційної комісії були долучені стейкголдери: художник-реставратор станкового олійного живопису ІІІ категорії Чернівецького обласного краєзнавчого музею Вероніка Гнатюк-Ганич; завідувач художнього відділу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Алла Ковальчук; ТВО директора Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Інна Швець.

Вітаємо магістрів з успішним захистом і бажаємо професійної реалізації у життєвій діяльності!

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного
мистецтва та реставрації творів мистецтва