Екскурсія як форма спілкування сприяє кращому взаємозв’язку науково-педагогічних працівників з учнями, формуванню професійної орієнтованості школярів, дозволяє більше дізнатися про заклад вищої освіти.
26 січня в межах співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з Новодунаєвецькою селищною радою провели екскурсію для школярів Опорного закладу освіти Дунаєвецького ліцею Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області.
Зустрічав і супроводжував гостей керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету, кандидат історичних наук, доцент Володимир Адамовський, який ознайомив старшокласників з історією становлення та функціонуванням Університету Огієнка й наголосив на тому, що заклад є одним з інноваційних освітніх і наукових центрів Поділля та України, простором для особистісного зростання й реалізації креативних ідей.
-
-
Екскурсію розпочали з факультету фізичної культури. Заступник декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Аліна Боднар, кандидат педагогічних наук, доцент Андрій Заікін і старший викладач, заслужений тренер України зі спортивної акробатики, суддя міжнародної категорії Володимир Марчук розповіли про освітні програми, спеціальності та їх актуальність. Завідувач кафедри спорту та спортивних ігор, доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Микола Прозар продемонстрував матеріальну базу і розповів про відомих спортсменів – випускників і студентів факультету, які прославляють Україну на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу і Європи, Європейських іграх, Універсіадах тощо.
Також учні відвідали бібліотеку університету, де її директор Людмила Климчук ознайомила з історією та структурою книгозбірні; завідувач відділу електронних інформаційних ресурсів Андрій Кунцевич продемонстрував електронні ресурси; завідувач відділу абонементів та читальних залів Людмила Резнічук провела екскурсію відділами обслуговування. Школярів ознайомили з найбільшим книгосховищем бібліотеки університету – центральним абонементом. Завідувач центрального абонементу Людмила Ситник провела відвідувачів лабіринтом книжкових стелажів та ознайомила з особовими колекціями.
Вкрай цікавою і пізнавальною виявилася екскурсія навчально-науковою лабораторію етнології навчально-наукового інституту української філології та журналістики, де її завідувач, кандидат філологічних наук, старший викладач Валерій Щегельський ознайомив школярів з етнологічними особливостями Поділля та розповів про спеціальності інституту.
Випускники мали змогу поспілкуватися з деканом історичного факультету, кандидатом історичних наук, доцентом Анатолієм Глушковецьким, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри соціальної роботи Оленою Данилюк і кандидатом педагогічних наук, асистентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Іриною Марціновською, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри фізики Тетяною Поведою, завідувачем кафедри біології та екології, кандидатом педагогічних наук, доцентом Наталією Казанішеною і доктором економічних наук, професором Іриною Ящишиною, завідувачем кафедри слов′янської філології та загального мовознавства, кандидатом філологічних наук, доцентом Наталією Стахнюк.
-
-
Про особливості навчання на мистецьких спеціальностях педагогічного факультету гостям розповіли кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, доцент Іван Підгурний і кандидат педагогічних наук, професор кафедри музичного мистецтва Майя Печенюк. Лаборант, асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Володимир Бучковський провів екскурсію факультетом і представив виставку робіт студентів.
Сподіваємось на плідні результати зустрічі!
Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та
сприяння працевлаштуванню випускників університету