День: 05.01.2024

Студент факультету фізичної культури К-ПНУ Олег Плотницький – кращий волейболіст України

Федерація волейболу України провела опитування серед вболівальників, експертів, журналістів, капітанів та головних тренерів команд Суперліги та національних збірних.

Здобувач вищої освіти факультету фізичної культури К-ПНУ спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту), капітан національної збірної України з волейболу та догравальний італійської «Перуджі» Олег Плотницький вдруге поспіль визнаний кращим волейболістом України.

Вітаємо та бажаємо успіхів на шляху до нових спортивних звершень!

Спортивний клуб

Меморандум про співпрацю кафедри соціальної роботи К-ПНУ з комунальною установою «Гуменецький центр надання соціальних послуг»

03 січня 2024 року кафедра соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка уклала Меморандум про співпрацю з комунальною установою «Гуменецький центр надання соціальних послуг».

Під час зустрічі обговорили деталі щодо подальшої співпраці, зокрема, можливість проходження практики здобувачів вищої освіти спеціальностей 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення, участь представників установи у спільних семінарах на тему соціальної роботи тощо.

Упевнені в результативності подальшого обміну конструктивними рішеннями й набутим досвідом!

Кафедра соціальної роботи

Історія успіху випускника К-ПНУ

Діана Корній – випускниця К-ПНУ педагогічного факультету спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

Гармонія в собі

1.Що спонукало Вас обрати спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація і стати студентом педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка?

Із дитинства я обожнювала малювати. Усі мої шкільні зошити були змальовані. Я ходила до художньої школи 5 років і весь свій вільний час малювала. Тому, з вибором професії проблем не виникло.

Разом із мамою знайшли інформацію про те, що в м. Кам’янець-Подільський на педагогічному факультеті К-ПНУ є кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва. Ми подали документи, я пройшла фаховий іспит, набрала, до речі, найбільший бал серед вступників та пройшла на державне місце. Читати далі