Ректор вручив сертифікати новим еразмусівцям К-ПНУ

Упродовж другого семестру 2023-2024 н.р. п’ять студенток Університету Огієнка стануть учасницями Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність.

Щирі вітання студенткам, які навчатимуться в Католицькому університеті в Ружомберку (Республіка Словаччина):

Христині Барчук, здобувачці вищої освіти факультету іноземної філології (спеціальність 014 Середня освіта (Мова та література (англійська), академічна група Ang1-B21) та Ніці Ковальській, здобувачці вищої освіти факультету іноземної філології (спеціальність 035 Філологія, академічна група Fil1-B21).У Гданському університеті (Республіка Польща) навчатимуться Анастасія Антонюк, здобувачка вищої освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи (спеціальність 016 Спеціальна освіта (Логопедія), академічна група SoL1-B21), Анна Марценюк, здобувачка вищої освіти факультету іноземної філології (спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (німецька), академічна група Nim1-B22) та Ангеліна Попюк, здобувачка вищої освіти факультету іноземної філології (спеціальність 035 Філологія, академічна група Fil1-B21).

Відбулася зустріч майбутніх еразмусівців із ректором Сергієм Копиловим, гарантами освітньо-професійних програм Оксаною Галайбідою, Ганною Кришталюк, Олексієм Гавриловим та Тетяною Калинюк, а також з керівником відділу міжнародних зв’язків Тетяною Сторчовою та провідним фахівцем Олександрою Шамаріною. Студенти отримали цінні настанови та поради, а також сертифікати учасників Програми ЄС Еразмус+.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!

Відділ міжнародних звязків