Опубліковано збірник матеріалів Міжнародної наукової конференції «Культурно-історичні виміри сучасної славістики», яка відбулася 23 листопада 2023 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

У виданні представлені програма й доповіді учасників, які відображають різні аспекти сучасної славістики в Україні та світі, зокрема:

• «Слов’янські мови у полікультурному просторі України»;
  • «Традиційні та інноваційні підходи у методиці навчання слов’янських мов і літератур»;
  • «Проблеми сучасного, історичного, порівняльного мовознавства»;
  • «Національні, культурні та історичні вектори сучасного лінгвістичного простору»;
  • «Історія і література – паралелі, контекст, культура пам’яті».

Вітаємо всіх, хто долучився до роботи конференції, яку організувала кафедра слов’янської філології та загального мовознавства Університету Огієнка, Центр польської мови та культури К-ПНУ спільно з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та польськими навчальними закладами й об’єднаннями: Торунським Інформатичним Технікумом, Об’єднанням шкіл імені К.К. Бачинського в Домброві Тарновскій, Жешувським університетом.

Електронну версію збірника можна переглянути за покликанням: http://elar.kpnu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/7728

Кафедра слов’янської філології та
загального мовознавства