Студентка К-ПНУ Альона Брижак серед переможців першого туру Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація творів мистецтва Альона Брижак здобула перемогу в першому турі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» (керівник – Ірина Паур).

Щиро вітаємо Альону та бажаємо успішно захистити наукове дослідження і проявити себе в наступних етапах Конкурсу 2023/2024, де незалежні фахові експерти оцінять наукові роботи студентів.  Потім учасники зустрінуться на змаганнях, щоб під час роботи в команді продемонструвати особистісні компетенції.

*Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні. Її мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного
мистецтва та реставрації творів мистецтва