Вітаємо нових учасників міжнародної академічної мобільності!

Кафедра німецької мови Університету Огієнка за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) продовжує успішно реалізувати міжнародний проєкт «Ukraine digitalStudienerfolg in Krisezeiten sichern». Його учасниками вже стали 17 здобувачів вищої освіти К-ПНУ, а науково-педагогічні працівники кафедри разом із колегами університетів-партнерів провели курси спільного викладання (Co-Teaching).

Окрім того, новий проєкт «Brückenprogramm HessenUkraineDigitales Lehrangebot für Studierende der KPNU» («Програма цифрового викладання для здобувачів вищої освіти К-ПНУ»), який стартує у 2024 році, передбачає 10 студентських грантів.

25 січня 2024 р. за підтримки відділу міжнародних зв’язків було оголошено новий конкурс на участь в обидвох проєктах – «Ukraine digital» (5 стипендій) та «Brückenprogramm HessenUkraine» (5 стипендій). Основною вимогою до конкурсантів є високий рівень володіння німецькою мовою, адже впродовж трьох місяців (квітень-червень 2024 р.) вони відвідуватимуть заняття разом із інтернаціональними студентами в Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіха (Німеччина).

За результатами конкурсного відбору, який відбувся 06 лютого 2024 р., 10 здобувачів вищої освіти університету стануть учасниками міжнародної академічної мобільності за дистанційним способом реалізації.

Щиро вітаємо з перемогою в конкурсі здобувачів :

• першого (бакалаврського) рівня вищої освіти: Дениса Чубатюка, Тетяну Бричаєву, Соломію Білик, Аліну Зіневич, Рєнату Маковецьку, Софію Боднар (спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (німецька); Даніелу Ергард та Юліанну Лендел(спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (англійська);
  • другого (магістерського) рівня вищої освіти: Роксолану Венгринську (спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) та Вікторію Предиткевич (спеціальність 073 Менеджмент).

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!

Кафедра німецької мови