«Фантастика як мистецтво»: зустріч з учнями Торунського Інформатичного Технікуму

06 лютого відбулась онлайнова зустріч «Фантастика як мистецтво» студентів-полоністів К-ПНУ зі здобувачами освіти Торунського Інформатичного Технікуму (Польща).

Традиційно подію ініціювала пані Алєксандра Столярчик, а до читання творів долучились пані Кінґа Халєцька (директор закладу) та пані Алєксандра Островська (заступник директора).У зустрічі взяли участь студенти К-ПНУ (груп POL1-B21, POL1-B22, POL1-B23), науково-педагогічні працівники кафедри слов’янської філології та загального мовознавства: завідувач кафедри, кандидат філологічних наук, доцент кафедри Наталія Стахнюк; асистент Вікторія Ринда; викладач Людмила Вишневська.

Особлива подяка польській та українській молоді за обговорення теми. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Кафедра слов’янської філології
та загального мовознавства