Зустріч зі стейкголдерами на презентації туристичного путівника «Кам’янець литовський»

07 лютого студенти спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа разом із старшим викладачем кафедри туризму та готельно-ресторанної справи К-ПНУ Андрієм Хоптяром відвідали Кам’янець-Подільську міську ратушу, де відбулась презентація туристичного путівника «Кам’янець литовський».

Автори Дмитро Ващук та Ігор Старенький поділилися практичним досвідом підготовки та написання науково-популярного матеріалу, розповіли про свої улюблені місця на тематичному туристичному маршруті, запропонованому в путівнику.

Після презентації мали нагоду зустрітися зі стейкголдерами кафедри: директором Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Тетяною Карповою, директором Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Олегом Погорільцем. Потенційні роботодавці поінформували про специфіку роботи з туристами в сучасних музеях, відповіли на питання студентів, а також висловили побажання щодо вдосконалення освітньої програми спеціальності 242 Туризм.

Кафедра туризму та
готельно-ресторанної справи