Благодійна акція «Подаруй 143 Об’єднаному навчально-тренувальному центру “Поділля” українську книжку»

«Кожний свідомий член свого народу мусить завжди допомагати всіма приступними йому способами розвиткові культури своєї літературної мови»,– Іван Огієнко.

14 лютого – 14 березня 2024 р. до Міжнародного дня дарування книг навчально-науковий інститут української філології та журналістики К-ПНУ організовує акцію «Подаруй 143 Об’єднаному навчально-тренувальному центру “Поділля” українську книжку».

Книги можна приносити до 412 каб. (кафедра журналістики) головного корпусу університету (4 поверх).

Здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники, співробітники університету та всі охочі можуть долучитися до акції.  Разом змінюємо український простір і наближаємо Перемогу!

*У 2012 році засновниця відомого сайту дитячої книги Delightful Childerns Books, американка Еммі Бродмур започаткувала Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day). Із того часу 14 лютого у всьому світі відзначають це свято, мета якого – заохотити людей з усього світу подарувати книгу бібліотеці, друзям, родичам та об’єднати всіх поціновувачів читання.

Навчально-науковий інститут
української філології та журналістики