Студенти К-ПНУ на волонтерському фронті!

У період запеклої боротьби з російською агресією важливий внесок кожного! Викладачі та здобувачі вищої освіти К-ПНУ продовжують підтримувати ЗСУ.

Відтак науково-педагогічні працівники і студенти педагогічного факультету долучились до ініціативи збору коштів та провізії для 42 бригади 1СБ, зокрема організували хаб з формування пакунків для наших військових, які містили ліки, продукти харчування та солодощі.

Студент 1 курсу спеціальності 227 Терапія та реабілітація (Фізична реабілітація) Ілля Шевчук (за сумісництвом фізичний реабілітолог, масажист клініки Діани Прокопової) свою першу заробітну плату задонатив на придбання дрону FPV для ЗСУ.

Щиро дякуємо захисникам за оборону нашої країни та можливість навчати і навчатися!

Разом ми можемо зробити більше – долучаймось до підтримки воїнів ЗСУ!