Студенти К-ПНУ долучилися до тренінгу: «Основи психологічної підтримки. Мінімізація та попередження наслідків гендерно зумовленого насильства та СНПК»

Здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики взяли участь у тренінгу на тему: «Основи психологічної підтримки. Мінімізація та попередження наслідків гендерно зумовленого насильства та СНПК».

Лектор – Тетяна Сметанюк, психолог, тренер, голова ГО ТОПХ «Кам’яний острів».Під час зустрічі учасники обговорили низку важливих тем, зокрема, гендерні стереотипи, визначення поняття гендерно зумовленого та домашнього насильства, їх форми тощо.

Лектор ознайомила учасників з поняттями «гендер», «гендерна рівність», «гендерні стереотипи», «гендерна дискримінація» та надала інформацію з гендерних питань, аналізуючи факти й стереотипні уявлення. Також поінформувала щодо видів СНПК, проаналізувала принципи комунікації з постраждалими, виокремила етичні й правові аспекти.

Мирослава Гусар,
студентка навчально-науковго інституту