Чергове засідання ректорату К-ПНУ

15 лютого відбулося чергове засідання ректорату К-ПНУ.

Зустріч розпочав в.о. ректора університету  Володимир Дубінський, який поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Присутні обговорили підсумки видавничої діяльності науково-педагогічних працівників кафедр університету в 2023 році та завдання щодо інформаційного забезпечення освітнього процесу в 2024 році (доповідала керівник навчально-методичного відділу Наталія Гудима).

Завідувач практики університету Людмила Римар проаналізувала організаційно-методичне забезпечення практичної підготовки здобувачів вищої освіти освітніх програм зі спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 091 Біологія, 101 Екологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.