Перспективи співпраці з ARDEN PALACE Medical Resort & SPA задля якісної підготовки майбутніх фахівців

16 лютого науково-педагогічні працівники природничо-економічного факультету К-ПНУ (завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор наук з державного управління, доцент Людмила Матвейчук; завідувач кафедри економіки підприємства, доктор економічних наук, професор Наталія Мазур; завідувач кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Володимир Лисак) зустрілися з одним зі стейкголдерів – керівництвом ARDEN PALACE Medical Resort & SPA, який розміщений у райському куточку «Подільської Швейцарії» в Сатанові.

«ARDEN PALACE» – це унікальний санаторно-курортний комплекс, що не має аналогів в Україні та Європі.

Упродовж зустрічі представники університету обговорили можливості та перспективи співпраці з ARDEN PALACE Medical Resort & SPA задля успішної підготовки майбутніх фахівців – випускників за нашими освітніми програмами.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Кафедра економіки підприємства