Здобувачі вищої освіти К-ПНУ – члени Молодіжної ради

Сьогодні молодь будує майбутнє своїми руками!

15 лютого 2024 року відбулось перше засідання Молодіжної ради при Кам’янець-Подільському міському голові, під час якого обрали керівний склад. Шляхом відкритого голосування секретарем молодіжної ради обрано студентку факультету фізичної культури К-ПНУ (спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) та 227 Терапія та реабілітація) Олександру Цісар.

Також серед членів Молодіжної ради є студенти інших факультетів/інституту Університету Огієнка: факультету іноземної філології спеціальності 014.021 Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька) – Юлія Франчук;  навчально-наукового інституту української філології та журналістики спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова та література. Англійська мова) – Мирослава Гусар.

Бажаємо вам, дорогі студенти, великих перспектив, креативних ідей та успіхів у їх реалізації! Натхнення в нових звершеннях!

*Молодіжну раду створено з метою залучення молоді до активної участі в громадському, культурному та соціальному житті громади, створенні здорового молодіжного середовища, підтримці молодіжних ініціатив і сприяння самореалізації молоді в Кам’янець-Подільській міській територіальній громаді.

За інформацією Кам’янець-Подільської міської ради