«Сучасні соціокультурні трансформації: медіа, мова, комунікація»: науково-педагогічні працівники кафедри журналістики долучилися до Міжнародної науково-практичної конференції

15 лютого відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні соціокультурні трансформації: медіа, мова, комунікація», організована кафедрою журналістики та мовної комунікації гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України. Серед співорганізаторів – кафедра журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Дату проведення конференції обрали невипадково, відкриваючи конференцію, зазначила декан гуманітарно-педагогічного факультету Інна Савицька, адже 16 лютого відзначають День військового журналіста та вшановують пам’ять тих бійців інформаційного фронту, які віддали життя на російсько-українській війні, виконуючи свій професійний обов’язок.

У програмі – цікаві наукові дискусії, музичні вітання, екскурсія музеєм, ботсадом, просвітницьким центром, медіалабораторією тощо.

Особлива подяка за запрошення до співпраці професору, доктору філологічних наук, завідувачеві кафедри мовної комунікації та журналістики Марині Навальній та професору, доктору філологічних наук Тетяні Семашко.

Цікаві дискусії відбулися за участі доктора філологічних наук, професора Миколи Степаненка, доктора філологічних наук, професора Світлани Харченко, професора, народної артистки України Тетяни Цимбал, професора, доктора філософії в галузі права, члена Національної спілки журналістів України,  Заслуженого журналіста України Івана Чижа та багатьох інших учасників конференції.

Виступили в секційних засіданнях і науково-педагогічні працівники кафедри журналістики К-ПНУ кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Оксана Почапська та кандидат наук із соціальних комунікацій Анастасія Сімашова. Завідувач кафедри журналістики, доктор філологічних наук, професор Людмила Марчук проаналізувала суть концепту «жінка» у воєнному дискурсі ЗМІ останніх років.

Кафедра журналістики