У К-ПНУ відбулись відкриті збори представників ГО «Кам’янець-Подільське об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка»

20 лютого в залі засідань К-ПНУ відбулись відкриті збори представників ГО «Кам’янець-Подільське об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка».

Ця громадська організація є найстарішою не лише в Кам’янці-Подільському, а й в Україні, адже зареєстрована ще 1906 року.

Під час засідання голова Кам’янець-Подільської «Просвіти» Славко Полятинчук прозвітував щодо діяльності організації, а також проаналізував проєкти, які вже реалізовані, окреслив плани на майбутнє щодо розвитку ГО.

Учасники зустрічі висловили свої ідеї щодо наступних проєктів, затвердили звіт й підтримали кандидатуру Славка Полятинчука, як голови ГО «Кам’янець-Подільське об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка».

До нового складу правління «Просвіти» увійшли:

• голова Кам’янець-Подільського об’єднання товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка – член Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України Славко Полятинчук;
  • заступник голови Кам’янець-Подільського об’єднання товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка – автор і куратор проєкту «Кам’янецькі ноти і крила «Щедрика» Анатолій Паладійчук;
  • видавець і директор видавництва «Абетка» Ярослав Сисин;
  • перший проректор Університету Огієнка, кандидат історичних наук, доцент Володимир Дубінський;
  • кандидат історичних наук, доцент кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти закладу ЗВО «ПДУ» Валерій Нестеренко;
  • художник, історик, краєзнавець, аспірант кафедри всесвітньої історії К-ПНУ Дмитро Баб’юк;
  • директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики К-ПНУ, доктор філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови, голова профспілки працівників Університету Огієнка Борис Коваленко.

Бажаємо всім натхненної і плідної співпраці, успіхів у реалізації нових ідей, проєктів!

Пресцентр