Участь науково-педагогічних працівників в обговоренні освітньо-професійної програми «Спорт» у Національному університеті фізичного виховання і спорту України

20 лютого 2024 року декан факультету фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Іван Стасюк та завідувач кафедри спорту і спортивних ігор, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Микола Прозар взяли участь у відкритому засіданні кафедри професійного, неолімпійського та адаптивного спорту тренерського факультету Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Також у заході взяли участь здобувачі вищої освіти, академічна спільнота, роботодавці (представники федерацій з видів спорту).

Учасники обговорили особливості освітньо-професійної програми «Спорт» здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт.

Іван Стасюк та Микола Прозар висловили свої рекомендації щодо покращення змісту освітньо-професійної програми «Спорт» та освітньої діяльності за нею.

Наприкінці засідання завідувачка кафедри Тетяна Кропивницька висловила слова вдячності присутнім за слушні зауваження та рекомендації.

Микола Прозар,
завідувач кафедри спорту і спортивних ігор