THEA Ukraine Х. Тетяна Сторчова та Віталій Колесник: триває робота над тренінгом для викладачів К-ПНУ

Триває підготовка до тренінгу для науково-педагогічних працівників К-ПНУ в межах міжнародної програми Multiplication Training for Higher Education Administrators in Ukraine (THEA Ukraine X) – мультиплікаційні тренінги для представників управлінської ланки вищої освіти в Україні у сфері інтернаціоналізації.

Нагадаємо, що 08 лютого 2024 року відбулась перша зустріч організаторів, тренерів та шести нових учасників програми ( https://inter.kpnu.edu.ua/uk/2024/02/12/9832/ ).

Тетяна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків, працює у тандемі із досвідченим тренером програми THEA Ukraine Х Віталієм Колесником, який є представником Сумського державного університету (СумДУ).

Варто наголосити, що Сумський державний університет  упродовж останніх років щорічно виконує близько 300 проєктів різних рівнів і масштабів. За останні 5 років обсяг дослідницької роботи в межах міжнародних грантових проєктів збільшився у 20 разів. Одним із головних грантодавців є Європейська Комісія, передусім, через програми Еразмус+ та Горизонт 2020 (за інформацією https://sumdu.edu.ua/uk/international/international-info/umz.html ). На сьогодні СумДУ реалізує 34 проєкти за напрямом Жана Моне Програми ЄС Еразмус+ .

Тандеми розпочали ретельну підготовку до тренінгів. Зокрема проєктна ідея відділу міжнародних зв’язків К-ПНУ Project_HUB деталізується та вдосконалюється відповідно до вимог програми THEA Ukraine Х.

Після завершення kick off meeting (08.02.24) уже було проведено дві онлайнові зустрічі тандем групи, під час яких Віталій Колесник надав безцінні поради проєктного менеджменту та поділився досвідом укладання змісту тренінгу з урахуванням усіх важливих деталей щодо залучення різноманітних активностей та форм співпраці учасників тренінгу, ретельно розробленого плану заходів тощо.

Усі зусилля учасників міжнародної програми THEA Ukraine Х спрямовані на ефективний результат навчання науково-педагогічних працівників нашої alma mater та задля майбутніх успішних проєктних заявок  К-ПНУ напряму Жана Моне Програми ЄС Еразмус+.

Отож, інтернаціоналізуймось разом, навчаймось у найдосвідченіших, працюймо на друге століття успіху К-ПНУ!