Гостьова лекція професора Світлани Миронової для здобувачів вищої освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького

27 лютого на запрошення кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проректор з наукової роботи К-ПНУ, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктор педагогічних наук Світлана Миронова провела гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти на тему «Урахування рівнів підтримки дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному навчанні».

Під час лекції обговорили актуальність визначення й сутність рівнів підтримки дітей з ООП.

Світлана Петрівна виокремила критерії визначення рівнів підтримки дітей з ООП в інклюзивному навчанні, а також розповіла про інклюзивну компетентність фахівців, актуальність її формування.

Щиро вдячні колегам за запрошення! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти