26-27 лютого в спортивному залі № 2 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася Першість Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з паркового волейболу серед жіночих команд, присвячена Дню української жінки.

У змаганнях взяли участь збірні команди:

– педагогічного факультету;

– факультету фізичної культури;

– факультету іноземної філології;

– фізико-математичного факультету;

– факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи.

За результатами групового етапу в першій групі 1 місце посіла команда педагогічного факультету, 2 місце – команда факультету фізичної культури, 3 місце – команда факультету іноземної філології, яка посіла 5 загальнокомандне місце.

За результатами групового етапу в другій групі 1 місце посіла команда факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, 2 місце – команда фізико-математичного факультету.

За результатами стикових ігор 3 місце посіла збірна команда факультету фізичної культури, обігравши з рахунком 2:0 збірну команду фізико-математичного факультету, яка посіла 4 місце.

У фінальній частині змагань представниці педагогічного факультету перемогли представниць факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи з рахунком 2:0 і посіли 1 місце.

За результатами змагань визначили номінації кращих гравців у командах:

• Анжела Шаршонь (збірна команда педагогічного факультету);
  • Джулія Гриньова (збірна команда факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи);
  • Вікторія Сокальска (збірна команда факультету фізичної культури);
  • Ангеліна Няньчур (збірна команда фізико-математичного факультету);
  • Тетяна Пастернак (збірна команда філологічного факультету).

Суддівство змагань було забезпечено здобувачами вищої освіти факультету фізичної культури:

• Дмитром Самусєвим;
  • Максимом Аврамчуком;
  • Іваном Стрільчуком;
  • Олександрою Цісар.

Учасники змагань були нагороджені грамотами та кубком.

Дякуємо профкому студентів, аспірантів та докторантів Кам’янець-Подільський національного університету імені Івана Огієнка за спонсорську підтримку.

Завідувач кафедри спорту і
спортивних ігор Микола Прозар