«Поділля: надихнись, зафільмуй, поділись»: конкурс для здобувачів освіти

До уваги всіх, хто захоплюється туризмом і мріє працювати у сфері туристичної індустрії!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи К-ПНУ запрошує студентів та учнів узяти участь у конкурсі «Поділля: надихнись, зафільмуй, поділись».

Початок конкурсу – 05 березня  2024 року.

Мета проведення сприяння самореалізації творчих здібностей молоді й демонстрація особливостей і краси туристичних локацій Поділля та України.

На конкурс приймають роботи у вигляді есе, reels, фотографій, презентацій.

Роботи, представлені на конкурс, повинні висвітлювати туризм як форму активного відпочинку, цікаві події, що відбуваються під час подорожей, походів, туристично-краєзнавчу, пошуково-дослідницьку діяльність у туризмі, кулінарні рецепти,  історію та культуру туристичних місць, об’єктів туризму тощо. Географія робіт необмежена.

Заборонено використовувати матеріали з мережі «Інтернет» та інших джерел. Роботи мають відображати тему конкурсу і не порушувати авторські права інших осіб.

Номінації конкурсу:

• Кам’янець-Подільський – туристична перлина України;
  • Автентичні рецепти Поділля;
  • Туристична природа (пейзаж, флора, фауна);
  • Туристична культура: історія та сучасність;
  • Розвиток туристичної діяльності в післявоєнний час.

Роботи потрібно надіслати до 05 квітня 2024 року на адресу електронної пошти kaf_turyzmu@kpnu.edu.ua, dpgumanitar@kam-pod.gov.ua.

Переможців і призерів конкурсу буде нагороджено дипломами та сертифікатами про участь. Кращі роботи відзначать під час Відкриття туристичного сезону 26 квітня 2024 року.

Детальніше про конкурс читайте в інформаційному листі за покликанням.

БАЖАЄМО УСПІХІВ!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи