Всеукраїнський мистецький симпозіум «ВЕРЛІБРИ ПАСТЕЛІ»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському мистецькому симпозіумі пам’яті Бориса Негоди «ВЕРЛІБРИ ПАСТЕЛІ».

Організатори симпозіуму: кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Співорганізаторами виступають: Національна спілка художників України, Національна спілка краєзнавців України, Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтва, Кам’янець-Подільська міська дитяча художня школа.

Симпозіум проводиться за підтримки Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради та передбачає:

1. Проведення науково-практичного круглого столу на тему «ARS VITAM DOCET – МИСТЕЦТВО НАВЧАЄ ЖИТТЯ» за здобувачів передвищої та вищої освіти спеціалізованих навчальних закладів;
  2. Конкурс художніх робіт на тему «СВІТЛО В ДУШІ – МИР НА ЗЕМЛІ» за участі творчих самодіяльних і професійних митців різних вікових категорій;
  3. Відкриття виставки кращих робіт і нагородження переможців.

Із детальною інформацією можна ознайомитися за покликанням.

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного
мистецтва та реставрації творів мистецтва