Катерина Муляр– чемпіонка України з пауерліфтингу

18-24 лютого року в м. Коломия (Івано-Франківська область) відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед жінок.

Студентка факультету фізичної культури К-ПНУ групи FKS1-M23 Катерина  Муляр стала чемпіонкою!

Спортсменка подолала 230 кг у присіданнях, 132,5 кг у жимі лежачи та 202,5 кг у тязі. Катерина не залишила жодного шансу суперницям у своїй ваговій категорії до 76 кг.

За результатами чемпіонату здобула чотири золоті медалі (у кожній вправі та сумі триборства).

Катерину обрано до складу дорослої збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, який відбудеться 7-12 травня 2024 року в Люксембурзі.

Вітаємо спортсменку з видатною перемогою та бажаємо нових спортивних перемог й успіхів на чемпіонаті Європи!

Кафедра спорту і спортивних ігор