Академічна мобільність здобувачів вищої освіти в межах співпраці з Хмельницьким національним університетом

У межах співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з Хмельницьким національним університетом здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту ХНУ (Павло Алтухов, Вікторія Бондар, Олександр Блонський, Ірина Кушнір, Альона Неспляк, Владислав Пасічник), які навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Фізична культура)», мали можливість опановувати освітній компонент «Інформаційні системи і технології фізичного виховання», викладання якого забезпечувала кафедра спорту та спортивних ігор факультету фізичної культури К-ПНУ.

Водночас за сприяння відділу міжнародних зв’язків (керівник відділу – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Сторчова) здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня факультету фізичної культури К-ПНУ групи FK1-M23 спеціальності 014 Середня освіта. Фізична культура  (Олена Корник, В’ячеслав Луцев, Олег Маматов, Олег Харченко, Софія Хобтар, Владислав Яблонський) мали можливість взяти участь у програмі академічної мобільності. Студенти обрали дисципліну вільного вибору «Державна освітня політика у сфері фізичної культури», яка викладається на кафедрі теорії і методики фізичного виховання Хмельницького національного університету.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Факультет фізичної культури