День: 22.03.2024

Літературно-мистецький захід: «Шляхами Шевченкового слова»

26 березня в навчально-науковому інституті української філології та журналістики відбудеться літературно-мистецький захід: «Шляхами Шевченкового слова».

Де? 406 авдиторія головного корпусу К-ПНУ (4 поверх).

Коли? 13:30.

Запрошуємо всіх охочих.

Кафедра історії української літератури та компаративістики

Студентка К-ПНУ Альона Брижак перемогла в другому турі Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Альона Брижак перемогла в другому турі та надалі братиме участь у змаганнях за отримання річної стипендії Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» (керівник – Ірина Паур).

Щиро вітаємо Альону та бажаємо успішно захистити наукове дослідження і проявити себе в третьому етапі Конкурсу 2023/2024!

*Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні. Її мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного
мистецтва та реставрації творів мистецтва

Розширюємо горизонти наукових досліджень Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Науково-педагогічних працівників К-ПНУ було запрошено представниками школи природничого напряму і клубу імені видатного вченого мікробіолога Сергія Виноградського до участі в урочистому підписані меморандуму про співпрацю між м. Городок (Україна) та м. Брі-Конт-Робер (Франція). На базі GMUSEUM  було презентовано проєкт «Нескорені-2022». Під час фотовиставки було представлено 37 фотографій, які розповідають не лише про красу українських жінок, а про їхню силу та незламність.

Співпрацю Університету Огієнка з природничою школою започаткував доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри фізики Аркадій Кух, який був керівником кваліфікаційної роботи  вчителя фізики Андрія Мутики (випускник фізико-математичного факультету К-ПНУ). Читати далі