Студенти К-ПНУ на відкритті Молодіжного центру в м. Кам’янець-Подільський

22 березня 2024 року в м. Кам’янець-Подільський відкрили сучасний Молодіжний центр. Тепер молодь громади матиме зручне місце, де зможе проводити своє дозвілля з користю, навчатися, спілкуватися, організовувати зустрічі, тренінги, коворкінги, здобувати нові знання тощо. Центр стане невід’ємною частиною розвитку молодіжної спільноти та культурного життя міста.

До проведення заходу активно долучилися студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка різних факультетів та спеціальностей.

Студентка спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова та література) групи Ua1-B22, молодіжний працівник Мирослава Гусар відповідала за організацію заходу, була однією зі спікерів круглого столу «Молодіжна політика, перспективи розвитку».

Здобувачі вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент групи Mg1B-23 Марія Боз та Валерія Рюмшина були ведучими заходу, Анастасія Худіковська забезпечила безперебійну роботу технічних моментів артвечора, Тетяна Сокол відповідала за ефективну реєстрацію учасників і сфотографувала найяскравіші моменти, Юлія Горна подарувала авторські вірші, які надихали та зворушували.

Виставку «Відкриті горизонти» організували студенти кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва (керівник виставки на вечорі – студентка педагогічного факультету спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація групи ODR1-B21 Анастасія Ткаченко).

Іван Берянич та Максим Поворозник (студенти історичного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Історія та правознавство) групи IstA1-B23) супроводжували артвечір музикою, що створювало дивовижну атмосферу.

Як гості на захід завітали й здобувачі факультету іноземної філології, навчально-наукового інституту української філології та журналістики, факультету фізичної культури, природничо-економічного факультету тощо.

Олена Бучинська: «Усе було чудово і гарно, особливо картини студентів. Я щаслива, що побувала на такому відкриті».

Роман Дутченко: «Мені все дуже сподобалося, особливо ідея створення такого центру. Відкриття пройшло гарно і стримано, коротко і по суті».

Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому важливому заході! Нехай Молодіжний центр стане місцем нових знайомств, цікавих проєктів і веселого відпочинку!

Мирослава Гусар,
студентка спеціальності 014 Середня освіта
(Українська мова та література) групи
Ua1-B22,