«Все буде Україна»: у К-ПНУ відбувся VII Всеукраїнський музичний конкурс «MusicUniFest-2024»

У мистецькому корпусі Університету Огієнка відбувся VII Всеукраїнський музичний конкурс «MusicUniFest-2024» під гаслом «Все буде Україна». Уже вкотре професорсько-викладацький склад кафедри музичного мистецтва К-ПНУ радо зустрічає яскраву, талановиту та натхненну молодь. Не зважаючи на складні обставини, географія конкурсу розширюється, а кількість учасників зростає, зокрема заявлено 105 номінантів очної та 48 номінантів дистанційної форми участі із 8 областей України.

Директор конкурсу, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва Любов Мартинюк зазначила, що основними завданнями конкурсу є створення для дітей, молоді та педагогів можливості творчого спілкування в період війни та матеріальна підтримка Збройних сил України. Зокрема, 10 000 грн благодійних внесків учасників конкурсу перераховано на благодійний фонд Володимира Черняка «ДоброМобіль» БО.

Володарі Гран-прі VII Всеукраїнського музичного конкурсу «MusicUniFest-2024»:

• Роксолана Дорчинець (Хмельницька музична школа №1 ім. М. Мозгового, клас викладача Дорчинець Наталії Іванівни, концертмейстер – Полтавцева Наталія Сергіївна; інструментальний жанр (флейта); 1 вікова категорія);
  • Народний фольклорний ансамбль «Джерело»(Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв, керівник – Столаба Тетяна Вікторівна; вокальний жанр (ансамблі); 3 вікова категорія);
  • Ростислав Чворсюк(дистанційна форма участі) (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, клас професора Душного Андрія Івановича; інструментальний жанр (баян); 4 вікова категорія).

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо всім учасникам творчого натхнення, подальших успіхів і перемог!

Наш освітньо-мистецький фронт наближає ПЕРЕМОГУ!

Кафедра музичного мистецтва