У К-ПНУ провели навчання з надання домедичної допомоги

Санітарні пости є формуваннями цивільного захисту університету. Головними завданнями санітарного поста є: надання першої допомоги постраждалим безпосередньо в осередках ураження (зонах стихійного лиха ); участь у проведенні протиепідемічних і санітарно-гігієнічних заходів в осередках ураження, а також у догляді за хворими.

29 березня 2024 року відповідно до плану основних заходів цивільного захисту університету було проведено заняття із санітарними постами факультетів/навчально-наукового інституту української філології та журналістики.

До проведення заняття були залучені медики військової частини А2641 на чолі з Русланом Іськовим. Військові медики продемонстрували прийоми надання само- та взаємодопомоги під час поранень, опіків, кровотеч, переломів та першої долікарської медичної допомоги під час отруєння сильнодіючими отруйними речовинами.