Всеукраїнський конкурс «Україна в системі міжнародної освіти»

Національний університет харчових технологій ініціює проведення Всеукраїнського конкурсу «Україна в системі міжнародної освіти». Конкурс проводиться для школярів 9-11 класів та студентів закладів вищої освіти.

Основні напрями конкурсу:

• сучасні тенденції розвитку освіти;
  • сучасний стан освіти в світі;
  • становлення освіти в Україні: історичний аспект;
  • особливості європейської системи освіти;
  • особливості американської системи освіти;
  • особливості азіатської системи освіти;
  • діяльність міжнародних організацій щодо підвищення якості освіти.

Форма подачі матеріалів: есе в довільній формі від 1 до 5 сторінок. Найбільш цікаві есе будуть опубліковані в збірнику наукових матеріалів, а їх автори — запрошені до участі в науковому семінарі «Пріоритети освітнього процесу ЄС».

Матеріали надсилати до 15.04.2024 на електронну пошту кафедри міжнародної економіки Національного університету харчових технологій: menedger_2012@ukr.net.

Участь у конкурсі безоплатна.

Кординатор — завідувач кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук, професор Гуткевич Світлана Олександрівна, тел. +380676897324.