«До роботи в ІТ один крок»: запрошуємо студентів К-ПНУ на презентацію від міжнародної компанії QATestLab

Розглядаєш ІТ лише як світ розробників? Що ж, тоді недаремно ми пропонуємо онлайнову зустріч, адже професія тестувальника програмного забезпечення є сучасною та доступною ІТ-професією, яку можна опанувати лише за кілька тижнів! Не віриться?

Приходь на презентацію «До роботи в ІТ один крок» від міжнародної компанії QATestLab для Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Ми розповімо багато цікавого про професію тестувальника програмного забезпечення, ознайомимо з нашими курсами та компанією. Усі ваші сумніви розвіємо під час зустрічі!
Не пропустіть чудовий, а головне – безкоштовний шанс освоїти нову професію QA Engineer і змінити своє життя назавжди!

Коли: 04 квітня 2024 р. о 15:00.
Де: онлайн на платформі Google Meet https://meet.google.com/kzi-dpfr-mgu

Фізико-математичний факультет