Студентки К-ПНУ посіли призові місця на VІІІ Міжнародному двотуровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Kharkiv Fest – 2024».

24-30 березня відбувся VІІІ Міжнародний двотуровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Kharkiv Fest – 2024».

У номінації «Академічний вокал» (V категорія) лауреатом І премії стала Анастасія Шкварська, студентка 4 курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво, яка представила на конкурс твір Б. Фільца на слова Т. Шевченка «Вітре буйний» (викладач – Майя Печенюк).

У номінації «Естрадний спів» лауреатом 1 ступеня стала студентка 1 курсу спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво) Олександра Гаваза (викладач – Олена Прядко).

Вітаємо Анастасію та Олександру! Бажаємо прагнути тільки до кращого, впевнено рухатися до поставленої мети і ніколи не сумніватися у своєму успіху!

Кафедра музичного мистецтва