Університет Огієнка в рейтингу ЗВО за результатами акредитаційних експертиз 2019-2023 років

У квітні 2024 р. Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» оприлюднив результати рейтингу ЗВО за результатами акредитаційних експертиз 2019-2023 років.

Під час проведення акредитаційних експертиз в ЗВО здійснюється аналіз не тільки процедур реалізації освітнього процесу, а й показників міжнародної проєктно-грантової діяльності, науково-інноваційної роботи, академічної мобільності, навчально-методичного забезпечення, кадрового потенціалу та інших складників, які безпосередньо впливають на місце ЗВО у різноманітних міжнародних рейтингах.

Методологія рейтингу передбачала врахування показників щодо кількості акредитованих освітніх програм, умовно акредитованих освітніх програм, акредитованих освітніх програм із визначенням «зразкова» та кількість неакредитованих освітніх програм із застосуванням відповідних коефіцієнтів. Також відбувся перерозподіл вагових коефіцієнтів у бік збільшення ваги «Показника загальної кількості акредитованих освітніх програм». Це пов’язано з важливістю врахування масштабу проведених акредитаційних експертиз, враховуючи, що дані для обрахування нового Рейтингу враховувалися за п’ятирічний період (2019-2023 роки).

За даними рейтингу Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів 41 місце із 162 (74 акредитації; 7 умовних; 0 не акредитованих).

Серед ЗВО Хмельницької області Університет Огієнка посів 2 місце (у порівнянні: 1 місце – Хмельницький національний університет (40 акредитацій; 1 – умовна), 3 місце – Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (19 акредитацій; 1 –  умовна).

Продовжуємо системно працювати над підвищенням якості освітнього процесу та якістю вищої освіти в Університеті Огієнка!

За інформацією Центру міжнародних проєктів «Євроосвіта»